Європейський день боротьби з торгівлею людьми

17 жовтня в рамках проведення заходів з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначається щорічно 18 жовтня, Юридична клініка «Довіра» Державного біотехнологічного університету спільно з кафедрою ЮНЕСКО «Філософії людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін провели науково-практичну дискусію щодо протидії торгівлі людьми.

Відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми є нагадуванням про актуальність проблеми та необхідність обʼєднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим і ведення превентивної роботи.

Зважаючи на прямий чи опосередкований вплив повномасштабного вторгнення, внутрішнім переміщенням та економічним спадом, загалом населення стало більш схильним й уразливим до різних форм експлуатації, у звʼязку з цим актуалізується проблема потрапляння громадян України в ситуацію торгівлі людьми.

Спікери заходу:

• Антон Соколовский, заступник начальника управління міграційної поліції ГУНП в Харківській області, тема доповіді: «Торгівля людьми як глобальна проблема сучасності»;
  • Ірина Данченко, д-р. пед. наук, професор кафедри ЮНЕСКО «Філософії людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, тема доповіді: «Торгівля людьми ближче, ніж здається»;
  • Андрій Міносян, канд. іст. наук, доцент, професор кафедри ЮНЕСКО «Філософії людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, тема доповіді: «Геноцидні практики російського агресора»;
  • Олександр Апончук, студент-клініцист юридичної клініки «Довіра», тема доповіді: «Сучасні тенденції у сфері торгівлі людьми: досвід України в умовах збройної агресії».

Модератор зустрічі – Олена Ковач, канд. юр. наук, доцент кафедри права та європейської інтеграції.

Дякуємо спікерам, університетській спільноті та учасникам зустрічі за активну участь у дискусії!

#ДБТУ #БІОТЕХ