Захід до Дня Святого Миколая на території кінно-спортивного комплексу ДБТУ

З нагоди Дня Святого Миколая в.о. ректора Андрій Кудряшов і голова Дергачівської міської ради Вячеслав Задоренко привітали маленьких мешканців Дергачівської територіальної громади на території кінно-спортивного комплексу ДБТУ.

У цей святковий день від щирого серця хочемо побажати дітям та їх батькам миру, світлої надії та злагоди в сім’ї.

Колектив Кінно-спортивного комплексу продовжує працювати на благо реабілітації військових, дітей та цивільного населення. Нині одним із основних завдань комплексу є проведення іпотерапії. Це можливість відновлення та підтримки для тих, хто потребує цього найбільше.

Дякуємо благодійному фонду Юлії Скубак та Дергачівській міській раді за підтримку молодого покоління та небайдужість до їх розвитку. Ваша щедрість та турбота роблять світ кращим!