Засідання Конференції трудового колективу

У Державному біотехнологічному університеті 30 вересня 2024 року відбулось засідання Конференції трудового колективу.

У роботі конференції взяли участь 380 делегатів трудових колективів структурних підрозділів ДБТУ.

Відповідно до порядку денного було заслухано проректора з науково-педагогічної роботи Максима Серіка та проректора з наукової роботи Валерія Михайлова щодо пріоритетних завдань університету на 2024-2025 навчальний рік.

Також оприлюднено інформацію за результатами роботи міжнародного напряму, господарської діяльності університету та завдання їхнього розвитку.

Внесено зміни до колективного договору між Державним біотехнологічним університетом та первинною профспілковою організацією Державного біотехнологічного університету на 2021-2025 роки.

#ДБТУ #БІОТЕХ