Засідання науково-технічної ради факультету мехатроніки та інжинірингу

17 січня відбулось засідання НТР факультету мехатроніки та інжинірингу. На зустрічі були присутні в.о. ректора Андрій Кудряшов, проректор з наукової роботи Валерій Михайлов, проректор з науково-педагогічної роботи Максим Серік, науково-педагогічні працівники факультету та представники науково-дослідної частини університету.

Обговорили наукові здобутки кафедр факультету за 2023 рік. Завідуючі кафедр проінформували присутніх про наукові та науково-методичні розробки, госпдоговірну та міжнародну діяльність. Керівництво університету високо оцінило роботу факультету за звітний період та надало рекомендації з покращення результатів за певними напрямами, які відповідають стратегії розвитку університету.

Дякуємо всім співробітникам факультету за якісну роботу! Факультет мехатроніки та інжинірингу має високий рівень зацікавленості у досягненні поставлених задач.