Зустріч факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю із Науковою бібліотекою ДБТУ

Захід відбувся 18 січня та включав в себе обговорення найактуальніших аспектів академічної доброчесності, яка є необхідною запорукою якісної освіти. Головним доповідачем на заході була директорка наукової бібліотеки Ніколаєнко Наталія Миколаївна, яка розкрила сутність та важливість академічної доброчесності в освітньому процесі. Вона поділилася результатами проведеного опитування стосовно цього питання, висвітлила проблеми та запропонувала шляхи їх вирішення. Також вона висвітлила тему авторського права, яке є важливою частиною академічної доброчесності.

На другій половині заходу виступила заступник директора бібліотеки Рибальченко Олена Миколаївна, яка презентувала важливий аспект наукового світу – WEB-портфоліо науковців і їх особливості. Вона розкрила переваги та виклики, з якими стикаються дослідники в цифровому просторі.

Представниці Наукової бібліотеки із задоволенням відповідали на всі питання учасників заходу, що відображало великий інтерес до обговорюваних тем. Взаємодія між факультетом та бібліотекою сприяє розвитку академічної доброчесності, підвищенню якості освіти та поглибленню знань серед університетської спільноти.