Зустріч із командою ProfiTeam

Міжнародним відділом Державного біотехнологічного університету була організована конференція-презентація компанії ProfiTeam. 15 лютого відбулась зустріч щодо підсумків і пропозицій проходження студентами міжнародної практики на підприємствах Німеччини.

У конференції взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олексій Вац, керівник Інституту підготовки іноземних громадян та осіб без громадянства Олена Антонова, здобувачі та декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Наталія Пенкіна.

Студенти, які нещодавно повернулись з практики, поділились враженнями та дали позитивні відгуки. Обговорили питання організації та проходження практики на підприємствах Німеччини.

Дякуємо всім, хто взяв участь, запрошуємо до співпраці!
Наші контакти:
в.о. керівника міжнародного відділу Малиш Ірина