Зустріч з головою комісії з реорганізації

15 липня 2021 року відбулася зустріч з головою комісії з реорганізації, в.о. ректора Державного біотехнологічного університету Тихонченком Русланом Сергійовичем з членами трудового колективу Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва. Зустріч з трудовим колективом структурних підрозділів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва пройшла у формі активного діалогу. Усі учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Фото заходу не розміщені, через високий рівень соціальної відповідальності в.о. ректора Державного біотехнологічного університету Тихонченка Руслана Сергійовича перед трудовим колективом та безвідповідальним, агресивним та неетичним ставленням до колективу відсторонених керівників Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва. У зустрічі прийняли участь понад 100 членів трудового колективу Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, за результатами соціометрії 98% з них підтримують реформи та бажають продовжити свій трудовий шлях в потужному, інноваційному та такому, що швидко розвивається університеті.