Лекція зі стейкхолдером Біланом Б.В. для здобувачів факультету агрономії та захисту рослин ДБТУ

16 квітня 2024 року відбулася гостьова лекція для здобувачів факультету від  агронома-садівника ТОВ «Федорівське», Шаргородськог р-ну, Вінницької області Білана Богдана.

Богдан провів лекційне заняття на тему «Умови і особливості закладання плодових насаджень. Особливості сучасного догляду за плодами та збирання врожаю». Розповів про напрям господарської діяльності – вирощування зерняткових, кісточкових та ягідних культур.

На підприємстві вирощується сучасна екологічно чиста і якісна продукція завдяки новітнім технологіям, перспективним спеціалістам, бажання про вдале ведення підприємницької діяльності та майбутній розвиток. ТОВ «Федорівське» постійно проходить перевірку щодо якості продукції Англійською лабораторією SCIETIFIC ANALYSIS LABORATORIES LTD. Також про те, що господарство має гідні результати та є лідером галузі у Вінницькій області. У 2016 році підприємство ТОВ «Федорівське» отримали сертифікат якості продукції GLOBAL G.A.

Богданом було висвітлено та розкрито особливості одержання конкурентоспроможних плодів застосовуючи інтегровану систему захисту рослин від шкідників та хвороб, розроблену з урахуванням особливостей їхнього розвитку та поширення із застосуванням нових високоефективних інсектицидів, акарицидів, фунгіцидів, біологічно активних сполук та мікробіологічних препаратів. Також мали змогу безпосередньо побачити сад та роботи, які ведуться в ньому.

Змістовна та інформативна наповненість лекції викликала зацікавленість слухачів, та зверталися до Богдана із запитаннями, що виникали в контексті тематики.

Такий формат проведення лекції виявився продуктивним так ефективним для усіх учасників заняття.

Щиро дякуємо Богдану, що надав таку можливість ознайомитися з сучасними технологіями вирощування плодового саду, вдале ведення підприємницької діяльності та майбутній розвиток садівництва в цілому.