Відкрита лекція для здобувачів 1 курсу факультету агрономії та захисту рослин

9 жовтня 2024 року відбулася відкрита лекція для здобувачів 1 курсу факультету агрономії та захисту рослин в рамках дисципліни “Вступ до фаху” заступника директора з наукової роботи Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського», доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НААН Мірошніченка Миколи Миколайовича на тему «Ключові положення проекту нової європейської директиви з моніторингу ґрунтів (Directive on Soil Monitoring and Resilience) (Soil Monitoring Law)».

Здобувачі освіти з великим зацікавленням вислухали доповідача, задали питання щодо основних положень наданої інформації, а також питань практичного використання нормативно-правової бази ґрунтового законодавства.