Відкрита лекція на тему «Хвороби картоплі та заходи боротьби з ними»

09 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Хвороби картоплі та заходи боротьби з ними» від кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, завідувача відділом селекції та генетичних ресурсів Інституту картоплярства НААН України Тактаєва Бориса Анатолійовича та завідувача лабораторії імунітету та захисту рослин Інституту картоплярства НААН України Подберезко Ірини Миколаївни.

Участь у заході взяли понад 65 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо пану Борису та пані Ірині за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!