Відкрита лекція на тему «Сидерати як спосіб виживання»

07 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Сидерати як спосіб виживання» від співзасновника ТОВ «Харківське насіння», ТОВ СП «Замміра» і бренду FDseeds Віктора Філатова.

Участь у заході взяли понад 95 студентів та аспірантів спеціальностей 202 та 201, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо пану Віктору за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного сільського господарства у нашій країні!