Результати І туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт за спеціальністю 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”.

27 лютого 2024 року відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду студентських наукових робіт факультету біотехнологій ДБТУ для проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

До складу конкурсної комісії входили: доктор техн. наук, професор Рижкова Т. М., доктор с.-г. наук, професор Шабля В. П. та кандидат с.-г. наук Леппа А. Л., які провели рецензування та оцінювання представлених робіт.

Роботи оцінювалися згідно з положеннями про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Всі роботи були одноголосно і позитивно оцінені, а автори відзначені дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів:

• Диплом І ступеня – студентка Тищенко Ірина Вікторівна (РВО «Магістр», 1 курс, група 204-Т-13м) з науковою роботою на тему: «Вплив кутерних ножів різної форми на якість кутерування м’яса та кінцеву вологоутримуючу здатність фаршу». Науковий керівникПопова Вікторія Олександрівна, канд. с.-г. наук, доцент кафедри технології переробки та якості продукції тваринництва.
  • Диплом ІІ ступеня – студент Талалаєнко Артем Михайлович (РВО «Бакалавр», 2 курс, група 204-Т-12б) з науковою роботою на тему: «Збереження генофонду коней малочисельних ліній орловської рисистої породи вітчизняної популяції у повоєнний період». Науковий керівникНагорний Сергій Анатолійович, канд. с.-г. наук, доцент кафедри технологій тваринництва і птахівництва.
  • Диплом ІІІ ступеня – студент Шевченко Руслан Олегович (РВО «Бакалавр», 2 курс Група 204-К-22б) з науковою роботою на тему: «Оптимізація технологій тренування та підготовки собак для участі у змаганнях собака в місті: психологічний та фізіологічний підхід». Науковий керівникШевченко Оксана Борисівна, канд. вет. наук, доцент кафедри генетики, розведення та селекційних технологій в тваринництві.

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажаємо їм подальших наукових здобутків й звершень!