Лекція «Сучасні біотехнології виготовлення ветеринарних препаратів» для студентів спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія

02 лютого 2023 року на кафедрі біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів відбулася лекція Дегтярьова Ігоря Миколайовича, кандидата ветеринарних наук, старшого наукового співробітника, керівника відділу зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Біофарм» за темою «Основні етапи удосконалення технології виготовлення імунобіологічних препаратів на прикладі (ППД) туберкуліну для ссавців».

На прикладі виготовлення туберкуліну для ссавців Ігор Михайлович розповів про технології виготовлення імунобіологічних препаратів. Студенти дізналися про особливості використання штамів збудників захворювань, етапи розробки технології виготовлення (ППД) туберкуліну для ссавців від лабораторних зразків до промислового виробництва. Діагностика туберкульозу – одна із важливих задач не тільки медицини, але й обов’язковий епізоотичний захід в ветеринарії, що дозволяє контролювати та вчасно запобігати розповсюдженню цього небезпечного захворювання.

Питання викликало інтерес, відбулася дискусія, було задано значну кількість запитань студентами та викладачами.

Дякуємо Ігорю Миколайовичу за цікаву доповідь, приділений час та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.