Міжнародне навчання студентів

У осінньому семестрі здобувачі бакалаврського та магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 162 «біотехнології та біоінженерія» мали змогу долучитися до гібридних лекцій та семінарів з дисциплін «Мікробіологія», «Сучасні питання в біології», «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія та імунологія» англійською мовою в у Рейн-Ваальському університеті прикладних наук.
Зараз студенти здають підсумкові завдання та складають іспити. Так, 31 січня студенти магістратури захищали проєкти з дисципліни «Фармацевтична біотехнологія та імунологія».
Участь у міжнародній програмі академічної мобільності дозволяє студентам не лише поглибити свої знання з фахових дисциплін, але й покращити свої soft skills – комунікація іноземною мовою, робота в команді та ін.
Бажаємо успіхів у навчанні!