Участь в гостьовій лекції професіонала-практика студентів і викладачів кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту

2 лютого 2024 р. студенти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, а також викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту традиційно взяли участь у студентському фаховому освітньому акселераторі на тему «Забезпечення професійної підготовки в умовах виробництва».
Спікером даного заходу виступив Дмитро Галат керівник навчального центру ПАТ “Черкасиобленерго”. Під час своєї доповіді Дмитро Галат показав відеоролики про структурні підрозділи “Черкасиобленерго” та особливості їх роботи. А також розповів про діяльність навчального центру ПАТ “Черкасиобленерго”.
Основним напрямками доповіді спікера були вимоги щодо професійних навичок фахівців електротехнічних служб, зокрема здатності освоєння сучасного електротехнічного обладнання провідних зарубіжних фірм, що вимагає знань англійської мови, освоєнню фахівцями додаткових спеціальностей, дотримання правил безпеки та участь у тренінгах щодо безпеки при роботі з електротехнічним обладнанням.
Організатором цього заходу є ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України, з яким наша кафедра має довгі та дружні відносини.