Практика студентів

У п’ятницю 1-го липня  2022 року у рамках студентської Практики відбулась он-лайн зустріч студентів з кандидатом хімічних наук, завідуючим відділом люмінесцентних матеріалів та барвників, старшим дослідником в Науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів» Національної академії наук України Татарцем Анатолієм Лєонідовичем на платформі Zoom.

Анатолій Леонідович розповів студентам про історію НТК та його відділи; про види наявного обладнання в лабораторії де він працює зокрема та в інституті взагалі; про медико-біологічні і не тільки галузі застосування флуоресцентних матеріалів; про застосування органічних люмінофорів на практиці; про різноманітні класи барвників та їх медико-біологічне застосування; про Світовий та вітчизняний ринок діагностичних матеріалів; про спрямування та результати діяльності відділу, який він очолює.

Зустріч викликала живий інтерес з обох боків. Була досягнута попередня домовленість о проведенні очних екскурсій по НТК «Інститут монокристалів» у майбутньому.