Он-лайн зустріч студентів-біотехнологів з представником академічної спільноти біотехнологів Харківщини

В четвер 30-го червня 2022 року о 10.00 годині відбулась он-лайн зустріч студентів-біотехнологів з представником академічної спільноти біотехнологів Харківщини – кандидатом технічних наук, доцентом, доцентом кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» Бєлінською Аною Павлівною на платформі Google Meet.

Тема доповіді на зустрічі: «Харчові добавки та їх застосування в біотехнології». Анна Павлівна розповіла студентам про основні види харчових добавок, їх властивості; про основні способи виробництва харчових добавок; про те, як потрібно орієнтуватися в необхідності і безпечному застосуванні харчових добавок в FD&C. Лекція викликала інтерес; мала місце дискусія.