Семінар на тему: «Грумінг різних порід собак»

На кафедрі генетики, розведення та селекційних технологій в тваринництві відбувся цікавий семінар на тему “Грумінг різних порід собак”, який провела кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри, Анна Сергіївна Федяєва.

Учасники отримали величезну кількість корисної інформації про догляд за собаками різних порід. Від особливостей догляду за шерстю до догляду за вухами та очима, всі аспекти були розглянуті докладно. Викладач поділилася не лише теоретичними знаннями, але й практичними порадами, які допоможуть кожному учаснику зробити грумінг приємним та ефективним.

Завдяки цьому семінару учасники відчули себе підготовленими до надання оптимального догляду своїм улюбленим чотирилапим друзям. Щиро дякуємо викладачу за цікавий та інформативний захід, який обов’язково знадобиться кожному, хто має собаку.