Факультет економічних відносин та фінансів підбив підсумки наукової-дослідної роботи за 2023 рік та визначив пріоритетні вектори розвитку на 2024 рік

29 січня 2024 року на факультеті економічних відносин та фінансів відбулось відкрите засідання науково-технічної ради, у якому взяли участь проректор із наукової роботи д.т.н., проф. Валерій МИХАЙЛОВ, проректор із науково-педагогічної роботи, к.т.н, доц. Максим СЕРІК та науково-педагогічні працівники кафедр факультету.

Порядок денний включав представлення й обговорення результатів науково-дослідної роботи кафедр факультету за підсумками 2023 р., та визначення перспективних завдань на 2024 р.

Завідувачі кафедр доповіли про здобутки колективів і здобувачів вищої освіти за напрямами публікаційної активності, змін якісного складу й розвитку кадрового потенціалу, виконання й оприлюднення результатів наукових досліджень, зокрема тих, що виконуються кафедрами на замовлення МОН України і суб’єктів бізнесу, та в межах грантової підтримки країн ЄС за програмою ERASMUS+. Акцентували увагу на  певних недоліках і напрямах підвищення результативності науково-дослідної роботи у 2024 році, зокрема шляхом комерціалізації наукових розробок.

Проректор з наукової роботи д.т.н., проф. Валерій МИХАЙЛОВ достатньо високо оцінив результати роботи факультету та його внесок у розвиток університету європейського рівня інноваційного типу, як визначено місією ДБТУ. Наголосив на посиленні уваги до забезпечення результативності підготовки здобувачів ступеня доктора філософії та якості впровадження наукових розробок у виробництво та освітній процес, а також активізації роботи з підготовки наукових проектів для участі у конкурсах МОН України та міжнародних конкурсах, зокрема в межах діючих грантових програм ЄС Horizon Europe та Erasmus+ КА1 та КА2.

У фокусі новітніх освітніх трендів проректор з науково-педагогічної роботи Максим СЕРІК акцентував увагу на розвитку мовних компетентностей викладачів і здобувачів вищої освіти, активізацію роботи з підготовки освітніх грантових програм, зокрема за програмою Еразмус+ напряму Jean Monnet, і забезпеченні впровадження результатів наукової роботи у освітній процес.

На засіданні було ухвалено рішення про затвердження звітів кафедр з НДР за 2023 рік та схвалення роботи колективів факультету економічних відносин та фінансів.