Гостьова лекція «Гуманітарна агенція ВООЗ у забезпеченні сталого розвитку»

10 жовтня 2024 року кафедрою економіки та бізнесу проведено відкриту лекцію на тему «Гуманітарна агенція ВООЗ у забезпеченні сталого розвитку». Лекцію прочитала HR-асистентка Генеральної агенції ВООЗ Аліна Ільченко, яка розповіла про ключову роль Всесвітньої організації охорони здоров’я у реалізації Глобальних цілей сталого розвитку, зокрема у сфері зміцнення системи охорони здоров’я та надання гуманітарної допомоги в кризових умовах. Вона також поділилася практичними прикладами роботи ВООЗ в Україні в умовах війни, акцентуючись на важливості міжнародної підтримки та наданні допомоги населенню.

Особливу увагу Аліна Ільченко приділила кар’єрним можливостям у Генеральній агенції ВООЗ та надала практичні поради щодо подання резюме та проходження співбесід, а також виділила ключові компетенції, які шукає агенція у кандидатів.

Кафедра висловлює щиру подяку пані Аліні Ільченко за цінний досвід та експертні знання, якими вона поділилася, і сподівається на подальшу плідну співпрацю у  реалізації подальших освітніх ініціатив та спільних проєктів.