Вивчаємо останні тенденції міжнародної бізнес-освіти та працюємо над покращенням змісту освітніх програм з обліку і оподаткування

14 березня 2024 р. у м. Києві відбувся майстер-клас з фінансової звітності для викладачів українських ЗВО (Mastering Financial Reporting: ACCA’s University Academics Workshop), організований представниками Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA, The Association of Chartered Certified Accountants) в Україні.

До заходу долучилось понад 60 провідних фахівців ЗВО України у сфері бухгалтерського обліку та фінансів. Державний біотехнологічний університет представили завідувачка кафедри обліку, аудиту та оподаткування Наталія Кащена, професори Станіслав Василішин та Надія Ковалевська, доцентка Ірина Нестеренко.

Під час майстер-класу фінансовий директор BAT (British American Tobacco) Владислав Лещій, орієнтуючись на рівень F-7 «Фінансова звітність» програми ACCA, визначив основі проблемні аспекти використання базових Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS), основоположні методологічні підходи до побудови обліку і розкриття інформації в інтегрованій звітності.

Дякуємо ACCA за можливість проекції нових знань для удосконалення  змісту освітніх програм зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» в Державному біотехнологічному університеті.