Участь команди кафедри ЕЕМ у півфіналі хакатону “RE-ENERGIZE UKRAINE”

Команда кафедри ЕЕМ у складі зав. каф. професора Мірошника О.О., професора Мороза О.М. та аспіранта Пазія В.Г. взяла участь у півфіналі хакатону “RE-ENERGIZE UKRAINE”, який проводився 24 вересня 2024 року в онлайн-форматі.
Ціллю хакатону є розбудова «зелених» енергетичних спільнот «Civil Society Energy for Resilient Ukraine», який реалізується німецьким кооперативом wechange eG (м. Берлін) у партнерстві з ГО Агенція сталого розвитку «СИНЕРГІЯ» (м. Вінниця) та фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є сприяння розвитку зелених енергетичних спільнот та використання відновлюваних джерел енергії в Україні.
В першому етапі брали участь 30 команд, у другому етапі взяли участь 16 команд. Лідер команди професор Мірошник О.О. виступив з презентацією проєкту «Зелена лікарня: підвищення енергоефективності та надійності енергопостачання медичних закладів територіальної громади м. Мерефа через впровадження сонячних електростанцій», який спрямований на вирішення важливої проблеми стабільного електропостачання медичних закладів в умовах військової агресії рф та зменшення впливу на довкілля.
Команда кафедри ЕЕМ пройшла у фінал хакатону, куди потрапили лише 7 команд.
Участь у таких заходах є чудовою можливістю для презентації проєктних ідеї науковців кафедри у сфері розвитку зелених енергетичних спільнот України та отримати цінний досвід.