Участь викладачів кафедри ЕЕМ у міжнародній конференції IEEE 6th International Conference on Modern Electrical and Energy System (MEES 2024)

З 18 по 21 вересня на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського проходила міжнародній конференції IEEE 6th International Conference on Modern Electrical and Energy System (MEES). Викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту взяли участь в даній конференції та зробили доповіді в секції Power & Energy Systems. Всі матеріали конференції, які були представлені доповідачами будуть опубліковані та будуть індексуватися в наукометричній базі Scopus. Колектив кафедри ЕЕМ дякує усім учасникам конференції за цікаві доповіді та бажає нових наукових здобутків.