Участь викладачів, студентів та аспірантів кафедри ЕЕМ в онлайн вебінарі АСЕУ та SMA “Нові технічні рішення у напрямку Project Utility Storage Solutions та Microgrid Applications”

29 лютого 2024 р викладачі, студенти та аспіранти кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту взяли участь в спільному онлайн заході, який проводили Асоціація сонячної енергетики України (АСЕУ) та провідною німецькою компанією міжнародного рівня SMA, яка встановлює стандарти безперебійного, децентралізованого та цифрового енергопостачання протягом 40 років.
На цьому заході представники SMA розказали учасникам вебінару про свою компанію, інформацію про структуру компанії, канали комунікації та сервісної підтримки. Частину свого виступу спікери приділили новим технічним рішенням у напрямку: Project Utility Storage Solutions та Microgrid Applications.
Співробітники кафедри ЕЕМ, студенти та аспіранти висловлюють подяку Асоціації сонячної енергетики України за цікавий вебінар.