Участь зав. каф. ЕЕМ Мірошника О.О. в акредитації 3 освітніх програм за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка у Вінницькому національному технічному університеті

З 28 лютого по 1 березня 2024 року зав. кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник Олександр Олександрович брав участь, у якості експерта НАЗЯВО, в проведенні акредитаційної експертизи за спеціальністю «141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» 3 освітніх програм «Електротехнічні системи електроспоживання», «Енергетичний менеджмент», «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Вінницькому національному технічному університеті (експертна група призначена Наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 13.02.2024 р. № 291-Е).
Для проведення експертизи трьох освітніх програм була призначена експертна група у складі 5 осіб. Експертна група провела ряд зустрічей з керівництвом університету, гарантами ОП, викладачами та студентами, керівниками структурних підрозділів та стейкхолдерами.
Участь д.т.н., проф. Мірошника О. О. в акредитації даних освітніх програм сприятиме у визначенні завдань щодо покращення освітньої програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» ДБТУ та успішного проходження її акредитації у майбутньому.