Участь здобувачів освіти у ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ В АПК: НАУКОВІ ПОШУКИ МОЛОДІ»

2 квітня 2024 року відбувся вагомий науковий захід – ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ В АПК: НАУКОВІ ПОШУКИ МОЛОДІ”, що відкрила свої двері для обговорення передових досягнень у сфері енергетики.
До участі у конференції долучилися бакалаври, магістри та аспіранти ОП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Державного біотехнологічного університету та 10 передових закладів вищої освіти, серед яких Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Криворізький національний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Запорізька політехніка», Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Одеський національний технологічний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, конференція стала майданчиком для обміну інноваційними ідеями та дослідженнями.
Конференція висвітлила критично важливі теми сучасної електроенергетики. На кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту працювало дві секції. Перша секція “Електропостачання та енергетичний менеджмент”, представила 44 тези, підкресливши значення надійності та ефективності в енергетичній сфері. Друга секція “Відновлювальна енергетика”, представила 30 тез, які розкривають зростаючу роль відновлюваних джерел енергії в сталому розвитку нашої держави.
Доповіді, представлені учасниками, розкрили низку принципових питань, включаючи підвищення надійності роботи електричних мереж, поліпшення якості електропостачання, а також інтеграцію сонячних електростанцій з існуючими енергетичними системами. Жваві дискусії та обговорення, що виникли під час конференції, свідчать про активний науковий інтерес та залученість молоді до вирішення актуальних проблем енергетики.
Колектив кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту висловлює щиру подяку всім учасникам за їх вклад у наукову дискусію та плідну роботу. Ми вражені вашими ідеями та прагненнями до знань і з нетерпінням чекаємо на подальші зустрічі та співпрацю у майбутньому, щоб разом розвивати галузь енергетики.