Захист випускових кваліфікаційних робіт магістрів здобувачів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту

З 13 по 25 грудня на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів, що навчаються за освітньою програмою Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Тематика магістерських робіт охоплювала питання технічної експлуатації та надійності систем електропостачання, роботи відновлюваних джерел енергії сумісно з розподільною мережею, моделювання режимів роботи та підвищення енергоефективності систем електропостачання.
Вітаємо наших магістрів з успішним захистом і бажаємо їм успіхів та кар’єрного зростання.