Онлайн зустріч з керівником компанії “Рефклім”, офіційним дилером італійської компанії ЕВКО в Україні

4 липня 2024 року в рамках літньої практики здобувачів, які навчаються за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування», ОПП «Процеси та обладнання систем охолодження та кондиціонування», відбулась онлайн зустріч з керівником компанії “Рефклім”, офіційним дилером італійської компанії ЕВКО в Україні Олександром Вікторовичем Крамаренко.

В ході онлайн зустрічі пан Олександр детально висвітлив можливості обладнання від компанії Евко, продемонстрував роботу системи диспечерації та контролерів керування холодильною системою від компанії ЕВКО. Здобувачі в режимі реального часу змогли побачити наступні функції системи моніторингу: реєстрація даних, управління аваріями та тривогами, доступ до віддаленого обладнання, інструменти для онлайн-технічної підтримки та аналізу даних.

Під час зустрічі здобувачі отримали цікаві кейси та інсайди від досвідченого фахівця в галузі автоматизації, керування та моніторингу систем охолодження та кондиціонування. В ході спілкування з паном Олександром здобувачам розкрилася багатогранність професії інженера в галузі холодильної та кліматичної індустрій, важливість набуття компетенцій з застосування сучасних засобів моніторингу та контролю, монтажу, експлуатації систем охолодження та кондиціонування.

Щиро дякуємо компанії “Рефклім” в особі Олександра Вікторовича Крамаренкка а також компаню EVCO за надані можливості навчатися та працювати з сучасним, високоефективним, енергозберігаючим обладнанням.