Волонтерська допомога переселенцям з Вовчанська

Завідувачка кафедрою Олена Петренко спільно з магістрами нашої кафедри відвідали вимушених переселенців з міста Вовчанська, які отримали прихисток в гуртожитку нашого університету.

Привезли невеличку допомогу від ГС «Холодильна асоціація України» та від компанії ТОВ «Евротехобладнання».
Привезли рушники, капці, постільну білизну, засоби особистої гігієни. За запитами вимушених переселенців придбали п’ять прасок та блендер, а також смаколики: печиво, вафлі, шоколадні цукерки. Більшість переселенців – це люди похилого віку, яким дуже тяжко! Намагаємось підтримати наших співвітчизників та підняти настрій.

Дякуємо усім небайдужим, які долучилися до збору допомоги вимушеним переселенцям з міста Вовчанськ, які наразі залишилися без житла та допомоги!