Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, Наталія Михайлівна Пенкіна, співробітники і студенти цього факультету в День української писемності та мови, під час проведення Радіодиктанту національної єдності-2023, приєдналися до відзначення цього свята. Ця активність не тільки святкує важливість української мови та культурної спадщини, але також показує їхню глибоку зв’язаність з ними.

Радіодиктант, який проводиться під час цього свята, не обмежується простою перевіркою правопису та граматики. Він є спробою поєднати навчання з творчістю та виразити вдячність за національну мовну спадщину. Співробітники факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, що українська мова є найціннішим скарбом, і її збереження та розвиток є справою всієї спільноти. Ця ініціатива показує їхню глибоку зв’язаність і готовність долучитися до збереження та просування української мови та культури.