5 квітня 2024 року відбувся благодійний аукціон, організований за підтримки деканату факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, Благодійного фонду “Цільовий захист” та Волонтерської спільноти “plusplus++”.

У заході прийняли участь більше
200 небайдужих студентів та викладачів!!!

На початку заходу всіх привітала Пенкіна Наталія Михайлівна, декан ФУТПМД, яка наголосила на важливості таких заходів для підтримки українських військових, які боронять нашу країну від російського окупанта.

Далі слово надали Дарині Мариненко, засновниці “plus plus++”, яка розповіла про історію назви своєї організації та представила фільм “Аматори. Повстання нації”, знятий її організацією протягом повномасштабного вторгнення. А також розповіла про трьох українських військовослужбовців, з якими Дарина провела інтерв’ю.

Віталіна Стренадко, представниця деканату факультету, розповіла про діяльність благодійного фонду “Цільовий захист та його допомогу українцям протягом усієї війни. і розпочала благодійний аукціон, в якому взяв участь 51 учасник. А 12 щасливчиків отримали приємні подарунки.

Під час того, як учасники отримували номерки для участі в аукціоні, пані Маргарита, дружина військового, наголосила на відповідальності кожного цивільного у цій війні. Вона закликала людей не ігнорувати потреби військових, адже їхня боротьба за свободу та незалежність України потребує постійної підтримки. Маргарита підкреслила, що донати на збори для військових повинні стати рутинною справою, як чашка кави зранку.

За час зустрічі на благодійному аукціоні було задоначено більше
25000 грн, які підуть на купівлю машини для підрозділу “Магура”
на Донецькому напрямку.

Захід продемонстрував єднання та стійкість перед лицем ворога. Він також нагадав про важливість підтримки наших захисників, які щодня ризикують своїм життям за свободу України.