On-line майстер-клас на тему “Дизайн та маркетинг, взаємозв’язок та актуальність професій”

В рамках практичної підготовки відбувся on-line майстер-клас на тему “Дизайн та маркетинг, взаємозв’язок та актуальність професій” для студентів спеціальності Маркетинг.

Спікеркою заходу була – Ольга Жирова – дизайн-експертка, яка має 12 років практики у дизайні, більше 1000 розроблених брендів, має досвід роботи на міжнародному ринку. Розповіла студентам про специфіку професій, їх актуальність та заробітну плату. Враховуючи сучасні умови, можливість працювати дистанційно. Наскільки важливим є дизайн у маркетингу та тренди 2023!
Відповіла на цікаві питання студентів про штучний інтелект, нейромережі, творчі кризи у роботі, де шукати натхнення, навчання та кар’єрні сходинки, та багато іншого!

Спікерка подякувала студентам за активність, відмітила їх рівень знань у маркетингу!

Дякуємо, пані Ользі за час! До нових зустрічей!