On-line зустріч з випускником – Михайлом Зайцевим

В рамках практичної підготовки та проекту кафедри “Мої успіхи в маркетингу” відбулася on-line зустріч з нашим випускником – Михаил Зайцев та студентами спеціальності Маркетинг.

Михайло Зайцев працює бізнес аналітиком у міжнародній компанії. Має практичний досвід з 2009 року, тобто ще зі студентських років. Працював у декількох компаніях та займав різні посади, в тому числі й керівні. Поділився своїм життєвим досвідом просування кар’єрними сходинками. Розповів про пошук роботи. Коли та що конкретно вивчати. Про переваги роботи on-line.

Спікер відмітив активність та зацікавленість студентів. Подякував за інтерактивну зустріч.

Студенти подякували спікеру за чесні та вичерпні відповіді, нові знання та рекомендації.

Дякуємо, Михайло, за Ваш час!

До нових зустрічей!