Онлайн захід “Brands Chronicles: Від історії до успіху”

Захід “Brands Chronicles: Від історії до успіху” розпалив страсті серед студентів та викладачів кафедри, розкриваючи таємниці успіху культових брендів!

Онлайн-захід зібрав усіх цінителів маркетингу та брендінгу, які готові зануритись у світ гучних назв, таких як Gucci, Tesla, Lamborghini, Ruslan Baginskiy, Coca-Cola тощо. Студенти, зброєні своїми дослідженнями та пристрастю до маркетингу, поділилися власними презентаціями про успіх цих відомих брендів. Вони дослідили бренди зсередини, розкрили їх філософію та донести до аудиторії їхню цінність. І їхні презентації справили великий вплив на всіх присутніх.

Але не закінчилось лише на презентаціях! По завершенні доповідей, розпочалась захоплююча дискусія. Студенти висловлювали свої думки, обмінювалися поглядами та досвідом. Але це не вичерпувало всіх учасників. Викладачі кафедри долучились до розмови, поділяючись своїми знаннями та спостереженнями щодо успіху брендів.

Особливо вражаючою була презентація від Олени Валентинівни Жегус, професора кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом. Вона розповіла про український бренд Collar, який здобув визнання не тільки на внутрішньому ринку, а й за його межами. Її історія про успіх Collar стала доповненням до великої картини світових брендів, показуючи, що й українські компанії можуть досягати глобального успіху.

Ми пишаємося здатністю наших студентів та викладачів розкривати секрети успіху брендів та надихати інших на нові досягнення. Цей захід став доказом, що наша кафедра маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом – місце, де формується майбутнє маркетингових лідерів, які здатні змінювати світ брендінгу одними презентаціями.