Огляд онлайн-події: Воркшоп “Як стати фрілансером. Топ українських бірж” з Вікторією Декадіною

Кафедра маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом влаштувала захоплюючий онлайн-воркшоп, який привернув увагу багатьох студентів. Відмінним спікером на цьому заході стала Вікторія Декадіна, випускниця Державного біотехнологічного університету, спеціальність Маркетинг.
Вікторія з відзнакою завершила магістерську програму «Маркетинг», успішно пройшла свій шлях у фрілансі та поділилась своїм досвідом, знаннями зі слухачами.

Вікторія розповіла про найпопулярніші українські біржі фрілансу, розкривши їх особливості та можливості для молодих спеціалістів. Вона поділилась власними практичними порадами щодо побудови успішної кар’єри у сфері фрілансу. Було особливо цікаво почути, як Вікторія змогла залучити до своєї команди висококваліфікованих фахівців, створивши сильний колектив для ефективної роботи.

Після виступу спікера, студенти мали можливість задати багато запитань Вікторії. Вона відповідала на них із захопленням та детально пояснювала, надаючи корисні поради та інсайти. Учасники воркшопу високо оцінили її глибокі знання, практичний підхід та бажання допомогти іншим знайти свій шлях у світі фрілансу.

Такі заходи є невід’ємною частиною навчального процесу на кафедрі маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом. Вони надають студентам можливість почути про реальний досвід успішних фахівців та здобути цінні знання, які допоможуть їм у подальшій кар’єрі.

Кафедра маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом пишається можливістю організовувати такі події, що надають студентам унікальну можливість поширити свої знання. Слідкуйте за новинами та беріть активну участь у розвитку своєї кар’єри!