Українська наукова спільнота відзначила важливу подію у сфері науки та освіти!

2 листопада 2023 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція на тему “Актуальні проблеми та перспективи розвитку агропродовольчої сфери, індустрії гостинності та торгівлі”. Це була зустріч провідних вчених, фахівців та здобувачів вищої освіти, які обговорювали найактуальніші питання в провідних галузях. На початку конференції голова організаційного комітету, Валерій Михайлович Михайлов, наголосив на важливості цих питань секцій конференції. В.о. ректора Державного біотехнологічного університету, Андрій Ігорович Кудряшов, підкреслив роль науки в сучасному світі. Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митою діяльністю ДБТУ, Наталія Михайлівна Пенкіна, розповіла про особливості роботи секцій. Партнери ДБТУ, Краківський економічний університет, приєдналися до привітань та передали найкращі побажання учасникам конференції. На завершення, професорка Національного університету “Чернігівська політехніка”, Гонта Олена Іванівна, висловила особливу увагу до розвитку туристичної інфраструктури в Україні.

На пленарному засіданні конференції обговорено 11 актуальних доповідей за тематикою конференції, які відображали питання Зеленого переходу, цифрової трансформації та нових можливостей для створення ризильєнтності економіки та суспільства.

Серед основних питань конференції розглядалась співпраця бізнесу та вищої освіти для відновлення економіки України, сталий розвиток туризму, управління системами професійної освіти, ринкова вартість крафтових харчових продуктів та інші важливі теми.

Ця конференція об’єднала яскравих спікерів для обговорення найважливіших викликів наших галузей!

Більше новин в Facebook та Instagram