Зустріч зі стейкхолдером ТОВ «ТРЕЙДРЕСУРС»

На факультеті управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, кафедрі торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи відбулася зустріч зі стейкхолдером ТОВ «ТРЕЙДРЕСУРС» з обговорення освітніх програм, особливостей практичної підготовки та кваліфікації майбутніх фахівців для подальшого працевлаштування.

Декан факультету Наталія Пенкіна у вітальному слові висвітлила тренди в університетській політиці та місію Державного біотехнологічного університету: «Підготовка майбутніх фахівців –дуже велика, відповідальна, системна робота, з кожним роком підвищуються вимоги до випускників. Ми ставимо собі завдання – стати найкращім науково-освітнім комплексом з підготовки кваліфікованих кадрів, здатних генерувати нові знання, постійно вдосконалюватися і примножувати інтелектуальний капітал країни».
Керівний склад, представники ТОВ «ТРЕЙДРЕСУРС» та співробітники кафедри обговорили, якою має бути модель випускника закладу освіти. Зацікавлені сторони проаналізували освітні програми, висловилися про компетенції, необхідні майбутнім випускникам, знання, вміння та навички, які необхідно формувати. Не менш актуальними темами обговорення стали питання power та soft skills, мікрокваліфікацій та нано-навчання, оволодіння спеціальними знаннями, навичками та компетенціями за короткий період.
Дискусії були продовжені у детальному форматі, де предметно обговорювали освітні програми. Крім того, в ході зустрічі було розглянуто нові освітні програми, розроблені співробітниками кафедри спільно з представниками бізнесу.