![](https://biotechuniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_16-25-42.jpg)
Зустріч студентів факультету з фахівцями агенції з працевлаштування ProfiTeam
Для студентів факультету управління торговельної підприємницькою та митною діяльністю, за сприяння Міжнародного відділу ДБТУ, було проведено зустріч з фахівцями агенції з працевлаштування ProfiTeam відносно можливостей проходження практики у Німеччині. Інформація викликала у студентів велику зацікавленість та жваву дискусію.