22.12.22 р. відбулося чергове засідання науково-технічної ради факультету

22 грудня 2022 року на факультеті ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету відбулось чергове засідання науково-технічної ради (НТР).

На порядку денному було 1 питання: Заслуховування звітів НДР, термін виконання яких спливає у 2022 році.

У засіданні НТР приймали участь: проректор з наукової роботи, професор Михайлов Валерій Михайлович, керівниця відділу організації наукової роботи з НПП та здобувачами освіти Яковлева В.П. та провідний фахівець цього відділу, к. т. н., доцент Цуркан М.М.

Членами НТР заслухано і схвалено проміжні і остаточні звіти 7 наукових керівників НДР.

Було обговорено ряд актуальних питань, які виникали під час виконання НДР, а проректор В.М. Михайлов надав корисні поради щодо виконання НДР у наступному році.

Члени НТР прийняли до відома надану інформацію.

Голова НТР ФВМ, д.вет.н., професор, академік АНВО Іван ЯЦЕНКО