22 лютого 2023 року відбувся науковий семінар «Антарктида – життя в морозильнику», який провів науковий співробітник відділу кріофізіології ІПКіК НАН України кандидат біологічних наук Луценко Дмитро Григорович разом із співробітниками кафедри фізіології та біохімії тварин ДБТУ.

Дмитро Григорович в 2016-2017 р. (цілий рік) працював біологом у складі української експедиції в Антарктиді на станції Академік Вернадський (Острів Галіндез). Розповідь, ілюстрована власними фото, була настільки цікавою, що година промайнула дуже швидко. Присутні 78 учасників, серед яких були не тільки студенти ветеринарного і біотехнологічного факультетів ДБТУ, а і викладачі університету, після закінчення доповіді Луценко Д.Г. буквально засипали його питаннями.

Всі присутні щиро подякували Дмитру Григоровичу за стільки нових і цікавих фактів про життя в Антарктиді, за розгорнуті і цікаві відповіді на всі питання учасників семінару.