День першокурсника на факультеті ветеринарної медицини

2 вересня 2024 року на факультеті ветеринарної медицини відбулась онлайн зустріч із першокурсниками цього року вступу.

Із привітальними словами та побажаннями у подальшому навчанні виступили в.о. ректора ДБТУ Андрій КУДРЯШОВ, голова Вченої ради університету Андрій ОДАРЧЕНКО, проректор з науково-педагогічної роботи Максим СЕРІК, декан
факультету ветеринарної медицини Олеся ЦИМЕРМАН, заступники декана та завідувачі кафедр факультету.

Під час зустрічі обговорювалися питання стосовно організації освітнього процесу, структури навчальних планів, вибору індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами освіти та низка інших питань. Бажаємо усім здобувачам факультету у новому навчальному році досягнень, успіхів у навчанні, нових відкриттів, невичерпного натхнення, та особливого – Перемоги та миру!