Звітування студентів ОР «Магістр» на факультеті ветеринарної медицини за результатами виробничої практики

12 квітня 2023 року відбулось online засідання комісії № 2 факультету ветеринарної медицини на якому було заслухано звіти студентів ОР «Магістр» про результати проходження виробничої практики.

Під головуванням д. вет. н, професора Яценка І.В., членами комісії у складі: д. вет. н, професорки кафедри фізіології та біохімії тварин Жукової І.О., к. вет. н., доцента кафедри фармакології та паразитології Люліна П.В., завідувачки кафедри фармакології та паразитології, к. вет. н., доцентки Нікіфорової О.В., секретаря, к. вет. н., доцента кафедри фармакології та паразитології Мазанного О.В., було заслухано звіти студентів з демонстраціями презентацій.

Майбутні лікарі ветеринарної медицини, а нині ще студенти, поділились цікавими випадками, які зустрічалися на виробництві під час лікування хворих тварин. Члени комісії отримали від студентів змістовні відповіді на поставлені запитання. Доводилось й викладачам надавати консультації щодо лікування певних патологій.

За результатами перевірки, керівники практик надали характеристики студентам.

Цікавим і корисним виявилось спілкування студентів з викладачами. Всі студенти отримали високі, проте заслужені оцінки!

Голова комісії №2,
д.вет.н., професор, академік АНВО Іван ЯЦЕНКО