ІІ  Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми викладання освітніх компонент соціально-гуманітарного спрямування у вищій школі

5 червня 2024 року на базі Херсонської державної морської академії відбулась ІІ  Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми викладання освітніх компонент соціально-гуманітарного спрямування у вищій школі». Державний біотехнологічний університет є співорганізатором цієї конференції.

З привітальним словом від Державного біотехнологічного університету до учасників конференції звернулась доктор  юридичних  наук, професор, декан факультету менеджменту, адміністрування та права Москаленко Альона В’ячеславівна, яка побажала плідної роботи, творчого натхнення та наукових досягнень.

До складу  наукового комітету увійшли  Моісєєва Наталія Іванівна, кандидат філософських наук, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних наук  та доктор педагогічних наук, професор цієї кафедри Данченко Ірина Олексіївна. До складу організаційного комітету увійшла доктор педагогічних наук,  професора кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних наук Дроздова Ірина Петрівна, яка виступила на пленарному засіданні зі змістовною доповіддю «Роль і значення соціально-гуманітарних дисциплін у вищій школі».

У роботі секції 1 Теоретико-практична майстерня «Соціально-гуманітарні дисципліни у вищій школі» взяли участь викладачі  кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних наук:  кандидат історичних наук, професор Міносян Андрій Сергійович, кандидат філософських наук, доцент Варипаєв Олексій Михайлович, доктор наук з соціальних комунікацій, професор Грабар Наталя Григорівна та кандидат історичних наук, старший  викладач Лапченко Анастасія Сергіївна.

Доповіді учасників конференції викликали дискусії та жваве обговорення.