30.11.22 р. відбулася VІІІ Щорічна міждисциплінарна науково-практична конференція студентів і молодих вчених

30 листопада 2022 року здобувачі вищої освіти, які навчаються за ОПП “Соціологія” прийняли активну участь у VІІІ Щорічній міждисциплінарній науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання сучасного соціогуманітарного знання», що проходила на базі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Державного біотехнологічного університету (м. Харків).

Здобувачі презентували свої дослідніцькі доповіді за тематикою секції: Соціологічний аспект вивчення сучасного суспільства.

За матеріалами конференції буде опубліковано збірник наукових робіт.

Дякуємо учасникам та їх науковим керівникам, сподіваємося на наступну плідну співпрацю!