Участь викладачів і здобувачів кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін у XX Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ТЕОРІЇ: Суспільна динаміка, соціальна взаємодія та соціологічні дослідження в умовах війни»

Проф. І. С. Нечітайло, доц. О. В. Борюшкіна, доц. К. А. Агаларова, а також здобувачі ОПП «Соціологія» взяли участь у XX Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ТЕОРІЇ: Суспільна динаміка, соціальна взаємодія та соціологічні дослідження в умовах війни».

Конференція була організована і проведена партнером факультету Менеджменту, адміністрування та права ДБТУ – факультетом Соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Участь в цій конференції вже стала доброю традицією для викладачів і здобувачів кафедри.

Як зазначають самі організатори конференції, цьогорічний ювілейний захід було присвячено «професійному соціологічному осмисленню досвіду перебування у війні, у різних модусах – від власного людського досвіду до суспільного його масштабу у тріаді класичної соціологічної диспозиції та взаємозв’язку суспільної динаміки, соціальної взаємодії та досвіду соціологічних досліджень в умовах війни». Як викладачі, так і студенти сповнилися новим знанням і отримали задоволення від спілкування у професійному соціологічному середовищі.