ДБТУ надає студентам можливість участі у різних видах закордонних практик

Пропонуємо студентам Університету активно поринути у аспекти логістики складу одягу H&M.
Метою практики є не тільки отримання теоретичних знань, а й їх застосування практично.

Проходячи практику на складі одягу H&M, студенти отримають такий досвід:

• Використання сучасних технологій у складській логістиці: Студенти зможуть досліджувати та впроваджувати новітні технології, такі як системи автоматизації складу, роботизовані системи навантаження/розвантаження та автоматичні транспортні засоби для оптимізації переміщення товарів.
  • Поліпшення складської інфраструктури: студенти навчаться аналізувати та оптимізувати структуру складу, приймати рішення щодо оптимізації шляхів руху, що забезпечують більш ефективне використання простору складу.
  • Оптимальний вибір транспортних засобів: Студенти вивчать різні види транспорту та визначать оптимальні способи доставки та зберігання одягу, враховуючи специфіку товарів та вимоги до швидкості доставки.
  • Маршрутизація та управління логістичними потоками: Через аналіз даних та використання спеціалізованого програмного забезпечення, студенти навчаться оптимізувати маршрути доставки, зменшуючи тимчасові затримки та витрати на доставку.

Що Ви отримаєте від проходження практики в Польщі:

1. Чудовий досвід, що знадобиться в майбутньому
  2. Сертифікат, який можна використати для дипломної роботи
  3. Можливість заробити за три місяці близько 3400-4800 євро (140.000-196.000 грн)
  4. Мандрівки та чудові нові враження

Контакти:
Запис на практику: +380503153557 Роман
Керівник відділу міжнародних з’язків ДБТУ: Малиш Ірина Анатоліївна +380668268823
Фахівець відділу міжнародних зв’язків ДБТУ: Онопрієнко Катерина Станіславівна +380935815098