Літня школа біотехнології в Німеччині

У рамках програми «Літня школа біотехнології» з 10 по 22 липня 2023 року Університет прикладних наук Рейн-Ваалю, м. Клеве, Німеччина, запросив викладачів і студентів ДБТУ для продовження співробітництва (відповідно до діючого договору про міжнародне співробітництво).

Програма надає можливість відвідувати лабораторні курси, обмінюватися знаннями та досвідом між студентами та викладачами. Фінансування відбувається за рахунок коштів гранту Ukraine Digital DAAD.

Студенти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» під керівництвом викладачів ДБТУ розпочали участь у Літній школи з біотехнологіі в Рейн- Ваальському університеті ( Німеччина).

На цьому тиждні студенти з України разом з німецькими студентами проходять інтенсивний лабораторний курс з мікробіології та молекулярної біотехнології. Вони опанувують роботу новітнього лабораторного обладнання та проводять серію власних досліджень.

Студенти під наставництвом викладачів ДБТУ працюють наполегливо та отримують задоволення від практичної роботи.