Лекція керівника Музейного комплексу на засіданні Наукового товариства у Познані

28 листопада 2022 року керівник Музейного комплексу ДБТУ, докторка історичних наук, професорка Любов Жванко на запрошення Познанського Товариства Друзів Науки прочитала лекцію «Поляки в Харкові: досягнення в часи бездержавності батьківщини».

Головуючий на засіданні історичної комісії Товариства професор Мацей Дорна наголосив на важливості таких наукових контактів особливо у складні часи триваючої війни.

У заході також узяв участь один із провідних польських дослідників історії поляків за кордоном професор Університету Адама Міцкевича у Познані Артур Кіяс.

Познанське наукове товариство Друзів Науки є одним із найстаріших наукових товариств Польщі, а Познань і Харків є містами-побратимами, а відтак кожен контакт науковців є важливим у справі налагодження наукової співпраці. А кожна така лекція дає можливість Державному біотехнологічному університету бути більш впізнаваним у польському науковому середовищі.