Участь викладачів ДБТУ в Міжнародному Конгресі історії медицини у Вроцлаві (Польща)

21 – 23 травня 2014 року у Вроцлаві відбувся Міжнародний Конгрес історії медицини до сотої річниці І З’їзду Польських істориків медицини (1924-2024), організаторами якого виступили Головне Медичне Управління Польщі, Університет у Вроцлаві, Медичний університет у Познані, Нижньосілезьке медичне управління. Його учасники керівник Музейного комплексу професорка, докторка історичних наук Любов Жванко та професор кафедри внутрішніх хвороб і клінічної діагностики тварин Факультету ветеринарної медицини доктор ветеринарних наук Дмитро Кібкало виступили із доповіддю «Польські лікарі на східному форпості боротьби з інфекційними хворобами, Ретроспектива досягнень видатних польських лікарів у Харкові ХІХ – початку ХХ ст.».

22 травня у рамках роботи конгресу у стінах Нижньосілезького медичного управління Любов Жванко відкрила виставку «200 років польської ветеринарії: з Вільнюса до Торуня через Харків». Вона є спільним проєктом музейного комплексу Державного біотехнологічного університету та Університету Миколая Коперника в Торуні і зокрема його підрозділів Інституту ветеринарної медицини та Університетської бібліотеки. Особливий інтерес глядачів виставки викликав банер «Факультет ветеринарної медицини Державного Біотехнологічного Університету: реальність під час війни».

Учасники конгресу за результатами його роботи отримали сертифікати та авторські примірники колективної монографії.