Презентація дослідження: Вплив громадянського суспільства на поведінку компаній у зв’язку з війною в Україні

Запрошуємо на презентацію дослідження!

Тема: Вплив громадянського суспільства на поведінку компаній у зв’язку з війною в Україні

Дата та час: 27.11.2023 о 16:00 за київським часом

Посилання на захід

Учасники:

Олена Давліканова – Координаторка проєктів Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, доцентка кафедри МЕВ Сумського державного університету.
Ірина Лилик – Президентка ГО “Українська Асоціація Маркетингу”, кандидатка економічних наук, доцентка.
Наталія Савицька – Дослідниця, завідувачка кафедри, професорка Державного Біотехнологічного Університету (м. Харків).

Чому це цікаво?

Дослідження розкриває вплив громадянського суспільства на іноземні компанії, які залишаються на російському ринку під час неспровокованого вторгнення Російської Федерації в Україну. Ми визначили важливість виходу цих компаній для припинення військової агресії. Презентація аргументовано розкриває механізми латентного спонсорства війни з боку іноземного бізнесу та аналізує ініціативи громадянського суспільства для зміни їхньої поведінки.

Формат заходу: Онлайн

Трансляція: Захід буде транслюватися на сайті та YouTube-каналі Укрінформу.

Долучайтеся до обговорення цього важливого питання!